معرفی شما به تجار خارجی

 

معرفی تولیدکنندگان ایران به تجار خارجی 

 

تجار و خریداران خارجی در سراسر دنیا، دایرکتوری‌های تولید کنندگان و صادرکنندگان سایر کشور‌ها را جستجو می‌کنند و با هدف مذاکره و معامله و خرید از آنها با شرکت‌ها تماس می‌گیرند.

درج اطلاعات و یا آگهی تبلیغاتی در دایرکتوری‌ها یکی از راه‌های مؤثر و در عین حال کم هزینه و در واقع گام اول در جهت یافتن مشتری و خریدار خارجی جهت صادرات محصولات و خدمات است.

چرا که تجار، خریداران خارجی، شرکت‌های پخش، واردکنندگان عمده در کشورهای هدف صادراتی، تخصص اصلیشان، فروش محصولات تولیدی تولیدکنندگان در بازار هدف خودشان است و موفقیت آن ها در گرو داشتن سبدی از محصولات با کیفیت و قیمت رقابتی است.

از این رو تجار دائما در جستجوی یافتن شریک تجاری از بین تولیدکنندگان در کشورهای مختلف هستند، دائما به کشورهای مختلف سفر می‌کنند، در نمایشگاه‌ها و فروم‌های تجاری حضور پیدا می‌کنند، دایرکتوری‌ها را جستجو می‌کنند و محصولات و شرکت‌های مختلف را بررسی نموده و با آن‌ها مذاکره می‌کنند تا سبد محصولاتشان را توسعه دهند.

یکی از دلایل موفقیت کشورهای رقیب در صادرات غیرنفتی، از جمله ترکیه و چین در کشورهای همسایه ما این است که سالانه، دایرکتوری اطلاعات تولیدکنندگان و صادرکنندگان خود را به روز نموده و در اختیار خریداران خارجی و شرکت‌های پخش و واردکنندگان عمده این کشورها قرار می‌دهند.

به همین دلیل مصرانه بر این باوریم که تهیه و توزیع دایرکتوری های تولیدکنندگان و صادرکنندگان کشورمان سهم بزرگی در شناخت و معرفی ظرفیت های صادراتی کشور و رونق صادرات خواهد داشت. تاکنون سه دایزکتوری زیر توسط این مجموعه تهیه و در کشورهای هدف صادراتی مربوطه توزیع و در اختیار تجار و واردکنندگان کالاها و خدمات قرار گرفته است.

 

 

دایرکتوری های چاپ و توزیع شده 

 

     

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

کلمات کلیدی: مؤسسه تسهیلگران تجارت فکر فردا- اصغر عباسپور- صادرات- صادرات به عراق- صادرات به افغانستان- تجارت با عراق- صادرات کالا- صادرات کالاها و خدمات ایران به کشورهای همسایه- صادرات خدمات- صادرات مواد غذایی- صادرات خدمات فنی و مهندسی- صادرات فرش- صادرات کنسرو جات- نمایشگاه بین المللی- نمایشگاه های عراق- نمایشگاه های خارجی- اتاق بازرگانی- اتاق مشترک بازرگانی ایران و عراق- اتاق های مشترک- اتاق مشترک بازرگانی ایران و افغانستان- بازاریابی خارجی- بازاریابی بین المللی- مشتری خارجی- مشتری عراقی- مشتری افغان- اتاق مشترک بازرگانی ایران و سوریه- صادرات خرما- صادرات پلاستیک- بازاریابی صادراتی- اصول بازاریابی- مدیریت صادرات- آموزش صادرات- آموزش تجارت- اعزام هیأت تجاری- پذیرش هیأت تجاری- فروم تجاری B2B- دایرکتوری- دایرکتوری تولیدکنندگان و صادرکنندگان ایران- بانک اطلاعات تجار عراق- بانک اطلاعات تجار افغانستان- بانک اطلاعات تجار سوریه- لیست تجار عراقی- لیست تجار سوریه- لیست تجار افغانستان- اطلاعات تجار خارجی-تجار عراق- یلوپیج تجار عراق- یلوپیج تجار افغانستان- لیست تجار عراق- لیست تجار افغانستان- صادرات به عراق- صادرات به افغانستان- تجارت با عراق- تجارت با افغانستان- صادارت- صادرات به عراق- صادرات به افغانستان- لیست تجار و بازرگانان- تجارت با کشورهای همسایه- پیدا کردن تجار خارجی- تجارت بین الملل-- 

 

ساعات کار

  • شنبه - چهارشنبه: 08:00 - 16:00
  • پنجشنبه: 09:00 - 12:30

ارتباط با ما

  • تهران، خیابان ستارخان، خیابان کوثر دوم، بن بست مینو، پلاک 4، واحد 2
  • تلفن:02166563118-02166563164
  • فکس: 02166439694
  • واتس اپ: 09037977079
  • ایمیل: info@fftf.ir
Top