رویدادهای درحال برگزاری

در این بخش، برنامه هایی که توسط مجموعه تسهیلگران تجارت فکرفردا در حال اجرا می باشند به اطلاع می رسد. 

 


 

سومین شوروم تجاری ایران در عراق- بغداد 17 لغایت 20 مهر ماه 1402

 جهت دریافت فراخوان و شرایط و مدارک ثبت نام به صورت یکجا با فرمت pdf کلیک کنید 

 

 

  --------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

سومین دوره معرفی تولیدکنندگان و صادرکنندگان ایران به تجار افغانستان

افغانستان یک کشور مصرف کننده و یکی از مقاصد اصلی صادرات محصولات ایرانی است و بیش از 40 درصد سهم بازار افغانستان در اختیار تولیدکنندگان و صادرکنندگان کشورمان قراردارد. فرهنگ و زبان مشترک و تنوع اقلام صادراتی ایران به افغانستان، دو مزیت مهم تجارت با افغانستان است و سرمایه گذاری‌های خارجی در حال انجام در افغانستان، این بازار صادراتی را در سال‌های آینده جذاب‌تر می نماید.

با توجه به استقبال تجار و واردکنندگان افغانستان از اولین و دومین دایرکتوری تولیدکنندگان و صادرکنندگان منتخب ایران به افغانستان به عنوان یک مرجع معتبر برای ارتباط با شرکت‌های تولیدی و بازرگانی ایران جهت تامین کالاها و خدمات مورد نیاز افغانستان "‌مؤسسه تسهیلگران تجارت فکرفردا‌"‌با همکاری" ‌‌اتاق مشترک بازرگانی ایران و افغانستان"‌ در ‌نظر‌ دارند"سومین بانک اطلاعات توانمندی های صادراتی ایران"  را جهت توزیع در "افغانستان"  به دو زبان فارسی و انگلیسی در تیراز 3000 نسخه، تدوین، چاپ و در اختیار تجار، واردکنندگان عمده، شرکت‌های پخش، تشکل های بخش خصوصی و دولتی  افغانستان قرار دهد.

از این‌رو از آن شرکت دعوت می‌شود، با مشارکت در این بانک اطلاعاتی از این فرصت مغتنم جهت تبلیغات و بازاریابی محصولات و خدمات خود در بازار افغانستان بهره‌مند شوند.

 

دریافت فراخوان و اطلاعات تکمیلی و فرم ثبت نام به صورت یکجا

 

 

 

 

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

 

ساعات کار

  • شنبه - چهارشنبه: 08:00 - 16:00
  • پنجشنبه: 09:00 - 12:30

ارتباط با ما

  • تهران، خیابان ستارخان، خیابان کوثر دوم، بن بست مینو، پلاک 4، واحد 2
  • تلفن:02166563118-02166563164
  • فکس: 02166439694
  • واتس اپ: 09037977079
  • ایمیل: info@fftf.ir
Top