رویدادهای درحال برگزاری

در این بخش، برنامه هایی که توسط مجموعه تسهیلگران تجارت فکرفردا در حال اجرا می باشند به اطلاع می رسد. 

  

دومین شو روم و نشست تجاری B2B ایران و افغانستان 

کشور افغانستان یکی از مقاصد اصلی صادرات محصولات ایرانی است و بیش از 35 درصد سهم بازار افغانستان در اختیار تولیدکنندگان و صادرکنندگان کشورمان قراردارد. فرهنگ و زبان مشترک، و تنوع اقلام صادراتی ایران به افغانستان، دو مزیت‌ مهم تجارت با افغانستان است. اما مسایل امنیتی افغانستان مانع از سفر ایرانی‌ها به افغانستان جهت انجام بازاریابی صادراتی میدانی در افغانستان شده است.

از این رو "مؤسسه تسهیلگران تجارت فکر فردا" با همکاری"‌اتاق مشترک بازرگانی ایران و افغانستان" و با مجوز سازمان توسعه تجارت ایران، با پذیرش دومین هیأت تجاری از افغانستان متشکل از 70 نفر از معتبرترین تجار افغانستان،"دومین شو روم و نشست تجاری B2B ایران و افغانستان" را در تاریخ 17 و 18 بهمن ماه 1401 در تهران برگزار ‌می‌نماید.

حوزه‌های کالایی نشست تجاری شامل 1.  FMCG(مواد‌غذایی، شوینده، بهداشتی، سلولوزی، پلاستیک و یکبارمصرف، لوازم خانه‌داری، چاپ و بسته بندی) 2. مصالح و لوازم ساختمانی 3. دارو، لوازم و تجهیزات پزشکی 4. نفت و گاز و پتروشیمی  5. لوازم خانگی و آشپزخانه 6. کشاورزی، لوازم و نهاده‌ها 7. معدن و صنایع معدنی می‌باشد.

به‌دلیل توجه به کیفیت جلسات B2B و انجام مذاکرات مؤثر با یکایک تجار، ظرفیت محدود بوده و حداکثر 70 شرکت‌ ایرانی که محصولاتشان منطبق بر ‌حوزه‌کالایی و اعلام نیاز تجار افغانستانی مدعو باشد امکان حضور در این نشست تجاری را دارند.

لذا از کلیه تولیدکنندگان کشور که فعالیت آنها مرتبط با حوزه های اعلام شده است و قصد تجارت و صادرات به افغانستان را دارند دعوت می شود تا با مشارکت و حضور در این نشست تجاری، توان صادراتی خود را به نمایش بگذارند.

اطلاعات تکمیلی در پیوست ها(فراخوان- لیست تجار- فرم ثبت نام) - تماس با دبیرخانه: ۶۶۵۶۳۱۱۸-۰۲۱

لیست تجار افغانستانی مدعو 

 

فرم ثبت نام دومین نشست تجاری ایران و افغانستان 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

سومین دوره معرفی تولیدکنندگان و صادرکنندگان ایران به بازار کشور عراق

 

 

 

 

 

 

 

ساعات کار

  • شنبه - چهارشنبه: 09:00 - 17:00
  • پنجشنبه: 09:00 - 12:30

ارتباط با ما

  • تهران، خیابان ستارخان، نبش خیابان مهران آفرند، پلاک 74، طبقه دوم، واحد 3
  • تلفن:02166563118-02166563164
  • فکس: 02166420727
  • واتس اپ: 09037977079
  • ایمیل: info@fftf.ir
Top