دایرکتوری های تولیدکنندگان و صادرکنندگان ایران

 

تجار و خریداران خارجی در سراسر دنیا، دایرکتوری‌های تولید کنندگان و صادرکنندگان سایر کشور‌ها را جستجو می‌کنند و با هدف مذاکره و معامله و خرید از آنها با شرکت‌ها تماس می‌گیرند.

درج اطلاعات و یا آگهی تبلیغاتی در دایرکتوری‌ها یکی از راه‌های مؤثر و در عین حال کم هزینه و در واقع گام اول در جهت یافتن مشتری و خریدار خارجی جهت صادرات محصولات و خدمات است.

چرا که تجار، خریداران خارجی، شرکت‌های پخش، واردکنندگان عمده در کشورهای هدف صادراتی، تخصص اصلیشان، فروش محصولات تولیدی تولیدکنندگان در بازار هدف خودشان است و موفقیت آن ها در گرو داشتن سبدی از محصولات با کیفیت و قیمت رقابتی است.

از این رو تجار دائما در جستجوی یافتن شریک تجاری از بین تولیدکنندگان در کشورهای مختلف هستند، دائما به کشورهای مختلف سفر می‌کنند، در نمایشگاه‌ها و فروم‌های تجاری حضور پیدا می‌کنند، دایرکتوری‌ها را جستجو می‌کنند و محصولات و شرکت‌های مختلف را بررسی نموده و با آن‌ها مذاکره می‌کنند تا سبد محصولاتشان را توسعه دهند.

یکی از دلایل موفقیت کشورهای رقیب در صادرات غیرنفتی، از جمله ترکیه و چین در کشورهای همسایه ما این است که سالانه، دایرکتوری اطلاعات تولیدکنندگان و صادرکنندگان خود را به روز نموده و در اختیار خریداران خارجی و شرکت‌های پخش و واردکنندگان عمده این کشورها قرار می‌دهند.

به همین دلیل مصرانه بر این باوریم که تهیه و توزیع دایرکتوری های تولیدکنندگان و صادرکنندگان کشورمان سهم بزرگی در شناخت و معرفی ظرفیت های صادراتی کشور و رونق صادرات خواهد داشت. تاکنون سه دایزکتوری زیر توسط این مجموعه تهیه و در کشورهای هدف صادراتی مربوطه توزیع و در اختیار تجار و واردکنندگان کالاها و خدمات قرار گرفته است.

 

دایرکتوری در دست تهیه

مهلت ثبت نام: 27 مرداد ماه 1400

 اطلاعات بیشتر و ثبت نام

 

 

 

دایرکتوری های چاپ و توزیع شده 

 

ساعات کار

  • شنبه - چهارشنبه: 09:00 - 17:00
  • پنجشنبه: 09:00 - 12:30

ارتباط با ما

  • تهران، خیابان ستارخان، نبش خیابان مهران آفرند، پلاک 74، طبقه دوم، واحد 3
  • تلفن:02166563118-02166563164
  • فکس: 02166420727
  • واتس اپ: 09037977079
  • ایمیل: info@fftf.ir
Top